TeknolojiUncategorized

İşinize Gerçekten Yarayacak 5 Kullanışlı İnternet Sitesi

Evde canınız sıkılıyorsa ve hangi sitede ne yapayım diye kendinize soru  soruyorsanız sizler için gerçek anlamda işinize yarayacak 5 kullanışlı internet sitesini derledik. Bu sitelerden bazıları sizler için kullanışlı olmasada içerilerinden bazıları çok anlamlı olucaktır.

Arka Plan Silici. Fotoğraflarınızın arka planını silmek isterseniz vereceğimiz site sayesinde bu işlemi çok kolay şekilde yapa bilirsiniz. Yapmanız gereken siteni açmak ve bilgisayarınızdan veya telefonlarınızdan resiminizi seçmek. Siteye gittikten sonra Upload İmage yazısına tıklayın ve arka planını silmek istediğiniz resmi seçin. Site kendisi resmi düzenleyecek ve sonucu karşınıza çıkaracaktır. Resmin arka planını değiştirmek istersenizde üst kısımda bulunan edit butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan temalardan birini seçin.

Dünyada Doğulan Bebekleri Anlık Olarak Sayısını Görün. Dünya üzerinde her 1 saniyede 1 bebek anadan oluyor. Bu haritanı gözle görmek ve sayıları bilmek isterseniz buna yardımcı olucak bir site var. Neal Fun Baby Map sitesi sayesinde dünyada saniyeler içinde kaç bebek doğduğunu anlık olarak göre bilirsiniz. Site karşınıza harita çıkartıyor ve bu harita sayesinde anlık olarak sayıyı göre biliyorsunuz. Sitede biraz aşağı düşerseniz hangi ülkelerde kaç bebek doğduğunu göre bilirsiniz. Doğulan çoçuklar haritada sarı ışık ile gösteriliyor.

Yüzlerce oyun bir arada ve ücretsiz. Bu sitemiz genellikle evde canı sıkılanlar içindir. Sitede yüzlerce oyun var ve hepsi ücretsiz. Oyunlar bazıları eski oyunlar bazıları ise ortalarda sayılan oyunlardan ama hepsi bir-birinden eğlenceli. Yapmanız gereken tek şey Emulator Online sitesine gitmek ve istediğiniz oyunu seçerek oynamak. Oyunlar tüm bilgisayarlarda çalışıyor ve sorun yaşatmayacağına eminiz.

Dünyadakı Radioları Dinleyin. Dünyanın istenilen ülkesinin radiosunu tamamen ücretsiz ve çevrimiçi şekilde dinlemek istermiydiniz? Bunun içinde yapılmış bir site var ve tamamen ücresiz ve sorunsuz çalışmaktadır. Sitemizin ismi Radio Garden. Siteye girdikten sonra karşınıza çıkan dünya haritasından istediğiniz ülkeni seçerek oranın radiosunu dinleye bilirsiniz. Radiolarda kesinti yaşanmıyor ve site size anlık olarak aktarıyor. Zamanınızı iyi ve güzel değerlendirmek için kullana bilirsiniz.

Güncel Korona Virüs Haritası. Bildiğimiz gibi korona virüs saldırısı gittikçe hızlanıyor. Bundan dolayı bazı siteler covid 19 haritası çıkardı ve anlık olarak durumları kontrol etme şansınız vardır. Bu sitelerin içerisinde en güncel ve doğru çalışan siteni seçtik ve sizlerle paylaşmak istedik. Sitede güncel vaka sayılarını ve ölüm sayılarını göre bilirsiniz. Sitedeki en iyi özelliklerden biride alt kısımda bulunan haber akışı kısmıdır. Bu kısım ile corona hakkında tüm haberlerden bilgi ala bilirsiniz. Sitemize bu kısımdan  ulaşa bilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Melih Akdoğan

2010 yılından bu güne kadar sosyal media üzerinde çalışıyorum. Genellikle içerik editörü işlerini yapıyorum ve 2020 yılından Helpci Adam sitesi üzerinden makale yazarlığı yapmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı