AndroidUncategorized
Trend

Android Telefonlarınız İçin En İyi Temizlik Uygulamaları

Telefonunuz gereksiz olarak depolama harcıyorsa, ve uygulama”lar kasıyorsa demek telefonunuzda istemedik bir sorun vardır ve acilen bu sorunu çözmeniz gerekiyor. Bunun için bazı programlar derledik ve sizde bunları kullanarak çok kısa zamanda oluşan tüm sorunları kolayca çöze bilirsiniz.

Super Clean – Genellikle en çok indirilen temizleyici uygulamar sırasında yer alıyor.Oldukça basit ve kullanışlı ara yüze sahip bir uyğulamadır. Kullanmanızı tavsiye ederiz. Program genellikle çöp dosyaları ve önbelleklenmiş  gereksiz verileri siliyor ve bununlada telefonunuzda hızlanmalar alan artması başlıyor. 

CCleaner – Bu uygulama telefonunuzda oluşan gereksiz dosyaları siler ve telefonunuz için RAM temizliği yapar. Bununlada telefonunuzda baya hızlanma yaşanır. Gereksiz yer kaplama sorunları için kullanıla bilir bir uygulamadır ve kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Üstün avantajlarından biride az boyutlu olmasıdır.

  • Telefonunuz için yer kaplama sorunlarını giderir ve gereksiz dosyaları önbellekleri siler. İndirdiğiniz uygulama keşlerini temizler.
  • Oyunlarda iyi bir performans gösterir ve kasma sorunlarını giderir
  • Telefonunuzun sürümü gerektirmiyor yani eski cihazlarda bile iyi çalışıyor

Droid Optimizer– Pek kişi tarafından bilinmesede en iyiler içerisinde adı geçmesi gereken uygulama. Telefonunuzda oluşan istemedik hataların çözümü için en ideal program. Android kullanıcılarının gerçek anlamda kullanması gerekenlerden diye biliriz. En sevdiğimiz yanı ise virüs ve trojan gibi riskleri ortadan kaldırmasıdır. Türkçe versiyonuda mevcut indirerek ayarlardan değiştire bilirsiniz. Sürüm fark ettirmez ve kullanışı diğer programlarda olduğu gibi kolaydır. 

  • Telefonunuzun ısınma ve kasma sorununu tamamen ortadan kaldırılmasına yardım eder.
  • İndirmiş olduğunuz uygulamaları düzenler ve telefonunuz için en iyi performansı gösterir.

AVG CleanerBu program telefonunuz için koruma uygulaması ola bilir. Böyle söylememizdeki neden uygulamanın çok gelişmiş ve fazla indirmeye sahip olmasıdır. Konumuzu yayınladığımız gün anlık olarak 50 milyon indirmeni geçmiş durumda. Uygulamaya Play Store tarafından 4.5 yıldız puanlaması verilmiş ve buda demek oluyor ki kullanıcılar yeterince razılar. 

  • Otomatik olarak telefon taraması yapar. Telefonlarınızda oluşan tüm sorunları aradan kaldırır
  • Oyun performans hızı yaratır ve ısınma sorunlarını giderir. Böylece telefonlarınızda kasma ve diğer sorunlar oluşmaz.

GO Speed –  Telefonlarınız için kullana bileceğiniz temizlik uygulamalarından biri kendisi. Genellikle kullanılmasında amaç ram temizliği ve alan temizliğidir. Uygulamanı kullanarak RAM hızını attıra bilirsiniz ve istediğiniz oyun ve programlarda güzel verimlilik ala bilirsiniz. Nasıl Yapılacağı ise çok kolay sadece program içerisine girin ve Hızlı Başlat butonuna tıklayın

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Melih Akdoğan

2010 yılından bu güne kadar sosyal media üzerinde çalışıyorum. Genellikle içerik editörü işlerini yapıyorum ve 2020 yılından Helpci Adam sitesi üzerinden makale yazarlığı yapmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı